• Prijs incl. BTW
  • Prijs excl. BTW
Contacteer ons

Li Pigments Velvet - Un-Gray 15 ml

Niet op voorraad
SKU LI-VELVET15-UNGRY
€ 60,00 € 50,00

Li Pigments Velvet - Un-Grey is een extreem warme, diepe pompoenkleur. Gebruik maar een kleine hoeveelheid, want Un-Grey is extreem warm, erg sterk en veel gaat een lange weg.

Velvet by Li Pigments is een reeks van permanente make-up pigmenten met een op glycerine gebaseerde formule. Li Pigments Velvet-kleuren hebben dezelfde hoge concentratie als hun Aqua-tegenhangers, maar hebben een iets romiger basis vanwege de drager en het productieproces. Fluweel werkt goed op alle huidtypes, hoewel het vanwege de glycerinebasis misschien niet zo goed werkt op vette huidtypes.

Deze formule werkt goed met alle verschillende soorten machines, maar het werkt het beste met de handmethode vanwege de dikkere consistentie. Omdat beginners in het begin de neiging hebben om langzamer te werken, geven ze misschien de voorkeur aan de Velvet-formulering omdat deze langer nat blijft, dankzij de toegevoegde glycerine.

  • Inhoud: 15 ml
Levering

Alle bestelling die op een werkdag voor 16.00 uur geplaats worden, zullen nog dezelfde dag verzonden worden.

Verzendkosten zijn afhankelijk van de grootte en gewicht van de bestelling en beginnen bij €9,95 voor bezorging via UPS. Levering op de volgende werkdag is ook mogelijk.

Garantie

Klik hier voor garantie-informatie.

20% KORTING MET CLEAN20
Pink
Box of 1200 Killer Beauty Sheet Barrier Film Roll
Van € 13,80 € 11,50
White
Perma Blend - PMU Drawdown Pad
Van € 18,00 € 15,00
Doos met 20 Stellar 2.0-naaldpatronen - Alle configuraties
Doos met 20 Stellar 2.0-naaldpatronen - Alle configuraties
Van € 25,20 € 21,00

Reviews

Schrijf uw eigen review
Install Killer Ink Tattoo App Install