• Prijs incl. BTW
  • Prijs excl. BTW
Contacteer ons

Perma Blend Luxe PMU Ink - Toffee Luxe 15 ml

In voorraad
SKU LXTDT1/2-S
€ 42,00 € 35,00

Toffee Luxe uit de Perma Blend Luxe Sunset Brow Collection van Tina Davies is een warm roodbruin pigment dat ideaal is voor klanten met rood haar als het alleen wordt gebruikt, of gemengd met andere pigmenten als een verwarmende modifier.

Welkom bij Luxe, de nieuwe EU REACH-conforme inkt van Perma Blend. Het team van Perma Blend heeft achter de schermen onvermoeibaar gewerkt aan de formulering van het allerbeste PMU-pigment dat beschikbaar is, zodat je prachtige procedures kunt blijven maken terwijl je je aan de nieuwe EU REACH-voorschriften houdt.

Belangrijkste kenmerken:

  • Inhoud:15 ml
  • Voldoet volledig aan de nieuwste REACH-voorschriften van de EU
Meer informatie
SDS Portal Link Toegang tot het Perma Blend SDS-portaal: https://inkprojects-sds.thewercs.com/ Als je dit portal gebruikt: zoek op kleurnaam en klik op 'PDF bekijken' nadat je een keuze hebt gemaakt.
Levering

Alle bestelling die op een werkdag voor 16.00 uur geplaats worden, zullen nog dezelfde dag verzonden worden.

Verzendkosten zijn afhankelijk van de grootte en gewicht van de bestelling en beginnen bij €9,95 voor bezorging via UPS. Levering op de volgende werkdag is ook mogelijk.

Garantie

Klik hier voor garantie-informatie.

Pink
Box of 1200 Killer Beauty Sheet Barrier Film Roll
Van € 13,80 € 11,50
White
Perma Blend - PMU Drawdown Pad
Van € 18,00 € 15,00
Doos met 20 Stellar 2.0-naaldpatronen - Alle configuraties
Doos met 20 Stellar 2.0-naaldpatronen - Alle configuraties
Van € 25,20 € 21,00

Reviews

Schrijf uw eigen review
Install Killer Ink Tattoo App Install